Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zlslyt/domains/ozelslayt.com/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Albüm Anıları Slaytı

Eski kağıt karton üzerinde neredeyse unuttuğumuz özel anlarımınızın hatırlandığı , size çok tanıdık şekiller ve siluetleri görebileceğiniz sade bir animasyon. Geçmiş yaşadıklarımızı hatırlarken bazen duygulanacak bazen sevineceksiniz.  Albüm Anıları Slaytı sevgilinizi etkileyerek bazı sıcak duyguları tekrar yaşamanıza yardımcı olacak. Slaytı , yıldönümü, doğum günleri, düğün günü, parti, ve özel günler için de kullanabilirsiniz.

Eski bir albüm sayfası görünümünde sizi eskilere götürecek olan güzel bir slayt. Resimleriniz demo sayfasında gösterilen resimlerle değiştirilecektir. Logo sülüeti kaldırılacaktır. Albüm Anıları Slaytı gerçekten hoşunuza gidecek. Albüm Anıları Slaytı sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden biri.

İstediğiniz müzik sunuma eklenebilir. Sunum 2 dk 44 sn sürmektedir.

lightbox title

  • Yıl Dönümleri
  • Doğum Günleri
  • Düğünler Partiler
  • Ve daha bir çok durumda kullanılabilir.

Yukarıdaki Resme Tıklayarak Örnek Videoyu İzleyebilirsiniz.

Satın Al
Satın Al

Bir önceki yazımızda bulunan Düğün Slaytı Hazırlama başlıklı makalemiz düğün slaytı hazırlama, düğün slaytları ve düğün slaytları örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.